11 Şubat 2010 Perşembe

Bitmeyen tatilden son gelişmeler La môme(kaldırım serçesi). bizim fransız hatun marion cotillard olmuş bir edith piaf. bu oyunculukla oscar bile kazandı hanımkımız. izledik test ettik onayladık. hakkaten o ifadeler o el kol oynatmalar yürüyüş.. bravo bravo kesinlikle hakedilmiş.
ardından bugün pislikten laptopı bozulan cörkle demirpark geleneksel apple pie ve sinema (geleneksel falan değil yalan) günümüzü gerçekleştirdik. the book of eli vizyondaki filmlerin içinden en iyi seçimdi tabiki. fragmanlarda new york'ta 5 minare ile koltuklarımıza çivilenip dakikalarca hareketsiz kaldık. çok etkileyiciydi. (tamam bu da yalan) gülme krizine girdik. (evet bu doğru)

sonraaağğcığııımaaaaaa ralph fiennes'cığımızın filmi clash of titans ı gördük. neyse neyse filme gelelim. bööle bi stephen king romanı havasında başladık. hani herkese bi hastalık gelir bişi olur insanlar ölür kalanlar birbirini yer soyar doğrar. hep ilerleyen yoluna devam eden birileri vardır falan filan... kısaca film biraz dini duygulara yönelikti. mesajlar verildi biz de aldık. görüntüler güzeldi pek beğendim. sonu beklenmedik oldu bu da bir artıydı. "ee... yani..." demeden çıktık. ama heralde fazla bi olay yaratmaz. şimdi recep ivedik geliyor. aylarca gitmez en az iki salonda oynadığından güzel filmleri askıya alırlar burdaki sinema olayı da bizim için biter. vakitlice gidiyoruz allahtan.

Hiç yorum yok: