16 Mart 2011 Çarşamba

Sansür Kadar Başınıza Taş Düşsün Emi!

everything is illuminated

great expectations

the virgin suicides

hello moto!

lanet olası sansür uygulaması nedeniyle haftalardır yazamıyorum. istatistiklerim çöktü, hayat akışımın bi kısmı kesildi ve en önemlisi blog yoksa internet bana sıkıcı bir yer oldu.

geçen üç hafta içinde neler oldu özeti geçemesem de son zamanlarda yaşanan en önemli olaylardan biri Ezgi'nin İstanbula gelişiydi. Her nekadar bu geliş bazı bazı sebeplerle çok kısa bir görüşmeye neden olsa da hisarüstünde ezgiyle bir şeyler yapma olayı bana feci bir mutluluk güven vermiş olacak ki ertesi hafta süper vakit geçirdim.

diğer olayvda 13ündeki doğumgünümün pelininkiyle yakın (15 mart) olması sebebiyle beraber kutlama yapmaya karar verip mailece taksime giderek kurtlarımızı dökme olayını gerçekleştirmemizdi. ertesi gün de pasta yedik çikolatalı çoook güzeldi vallahi. bu seneki tek hediyem nihanlardan geldi sağolsunlar bana tiyatro bileti alıp çok anlamlı bir hediye yaratmışlar. bu haftasonu peraya gidiyorum onlar sayesinde inşallah.

bunun dışında hava çok güzel bahar geldi gibi gibi. bugün hırka giyip gittim derse ohh o bottan atkıdan kalın mantodan kurtuldum bi sevindim bi sevindim ama duydum ki yağmur gelcekmiş.

okul aynı gereksiz yolunda adımlarını atmaya devam ediyor. yine en saçma ödevlerimle karşınızdayım.

öff yea niye kapandı bunca hafta bu site ne güzel bir sürü post girecektim ama şimdi onları yazmak hiç içimden gelmiyor zaten vaktim de olduğu söylenemez. dokunmayın bloguma!

4 yorum:

Mia Wallace dedi ki...

şimdi yazabildiğine göre sansür kalktımı yani? çünkü ben hala telefonumdan giremiyorum da o yüzden sordumm

gürültü dedi ki...

ohh yahu yorumlara hasret kalmisim:)) yasak kalkti dediler bilmiyorum okul dns ayarlarini mi degistrdi acaba hmm

Judy Abbott dedi ki...

doğumgünün kutlu olsun canım, hepimizinki peşisıraymış meğersem:)

gürültü dedi ki...

teşekkür ederimmm