29 Ocak 2012 Pazar

vega @ ghetto


13. cuma'da en sevdiğimiz mekanlardan olan ghetto'da kendimize vega güzelliği yapmıştık bu ay. ahh vega sen ne güzel bir grupsun. şarkılarına ayrı bayılıyoruz sahnedeki "o" sevimliliğinize ayrı. Deniz ile Tuğrul arasındaki elektriği buram buram hissettik. yeni albüm olmadığı için ortada ve sanırım yeni şarkılarını daha bizimle paylaşmaya hazır hissetmedikleri için  yine hep eskiler çalındı. evet ne var, desem de inanma, mendil, bu sabahların bir anlamı olmalı, ankara... yine olsun yine gidelim.

***

vega en son albümünü 2005'de çıkardı ve o zamandan bu yana neredeyse 6.5 sene olmuş buna rağmen konser günü kapıda kuyruk vardı. eminim şimdilerde albüm çıkarırlarsa sold out konserlerini de görürüz.

***

o gün istanbulda ciddi bir soğuk vardı ben de o soğuğu çok güzel yedim, açıkçası sabaha kalkamayacağımı falan düşünüyordum, ama neyseki sağ sağlim haftayı bitirmiştik.

***

vega'nın  2005 çıkışlı hafif müzik albümünü alabilmek için aynı kaset satan dükkana 23123 kere gidişimi çok net hatırlıyorum. iyi ki almışım.

Hiç yorum yok: