17 Ocak 2011 Pazartesi

Golden Globe 2011

öncelikle belirtmeliyim ki sinirlendim! social network'e neden ödül yağdı anlayamadım. yönetmen olmasa hiçbir şeye benzemeyecek bir film sonuçta. neyse bence oscarlarda bu filmi pek sallamayacaklar gibi geliyor. şimdi altın küreyle sus payı verdiler.

ben de just jared karıştırıp kırmızı halı ve ödül töreni sonrası parti görüntülerine bakıp seçmece yaptım.Natalie Portman'ı da anne göreceğiz ya artık gözümüz açık gitmeyiz. Kırmızı halı kıyafetini beğenmedim muhtemelen bol birşeyler bulmak için aceleye gelmiş ama after party kıyafeti güzel ve şık. zaten kendisi de çok zarif bir baağğğyan olduğundan anneliğin ona çok yakışacağını düşünüyorum.

red carpet

red carpet
 jennifer lopez hala yaşıyormuş. parti ve kırmızı halı fotoğraflarına bakıp kendisinin tüllerle kafayı bozmuş olduğunu anlıyoruz! ama kırmızı halı kıyafeti gene bir derece daha iyi. bi de bir an da nasıl solaryumdan çıkmış gibi gözükmeyi başarmış anlamadım. ya ışıktan ya da makyaj başarısı.heidi sen hep böyle güzel mi kalacaksın? ayakkabıların küçük gelmiş yanlız.

 

aaa prenses Olivie Wilde. House'dan ayrıldığından beri kendisini pek özledik. geri dönmesini bekliyoruz törtiiiiin.

Disneyland'dan kaçtım.

 Michelle Williams ve bahar kraliçesi! ablacım naptın olmamış bu aaaa.

çiçek böcek
işte bir ne giyeceğini bilememiş insan daha. bakıp bakıp ben nerde yanlış yaptım diyebilirsin ama artık çok geç. etekten bi kessen al sana çarşı kıyafeti.

emma stone
 eva yine yakıyor. ben beğendim bu elbiseyi ama sanki içinde hareket edilmezmiş gibi geliyor. Julianne moore pek severim bilirsiniz ama bu kıyafet ı ıh. bi kere ütüyü unutmuşlar. ayakkabılar da başarısız.

beni ütüle!
 Geldik helena bonham carter'a. dün gece röportajda yarım saatte hazırlanıp çıktım dedi. çok haklı hakikaten öyle çabuk hazırlanmış ki ayakkabıları karıştırmış.


veee scarletciğim. nadir şıklarımızdan.çok harika muhteşem değil ama bunca korkunç elbise arasında gayet şık.

6 yorum:

Judy Abbott dedi ki...

parti fotoşlarını görmemiştim koşup bakayım hemen. ama natalicik çok sevimli olmuş hakikaten, babetleri de çekmiş rahatlamıştır yavrucak:)

gürültü dedi ki...

kendisinden bir oscar'da bekleniyor o zamana karnı daha da büyür bakalım ne giyecek.

Ömer Faruk Kazancı dedi ki...

ipek golden globe hakkında kesin bişiyler yazmıştır diye umuyordum ki yanılmamışım. social network nefretimi kusmaya geldim :) yüzde yüz haklısın valla. en iyi filmmiş götümle gülüyorum valla :)

neyse zaten bu kurumsallaşmış ödül törenlerine güven olmaz. geçen sene hurt locker en iyi film oskarını almıştı. 2005'te de brokeback mountain yerine gidip crash gibi sikik bir filme ödül vermişlerdi.

gürültü dedi ki...

ay hurt locker deme bana en iyi film lan diyip izlemeye başladım neredeyse yarım bırakcaktım ki hiç huyum değildir.

Judy Abbott dedi ki...

artık o social network'e 1 tanecik bile ödül vermemeleri gerekiyor, oscarlar inception ve black swan'a, social network yolversin beee :)))

gürültü dedi ki...

kesinlikle nolan ilk oscarını kapıcak bu sene